lenkasvob

Jde omládnout bez cvičení a botulotoxinu?

Chtěla bych si vypadat mladší, jsem na zajíčky a někdy jim připadám jako jejich máma. Nechci jen make-up nebo se oblékat jako mladá. To by z blízka poznali. Chtěla bych mít i mladý hlas,být energičtější a svižnější, mladá i vevnitř. Existuje nějaká tableta mládí, nebo omlůazovací elixír? Nemám zájem se trápit v posilovně a nebo chodit každý týden do wellness. Ale polykat pilulky a dál to neřešit jen si užívat radostí života.

Odpovědi
marci1

Je to úplně jednoduché. Žij kvalitní život, hledej opravdovou lásku, užívej si vnitřní pohody. Nebuď přecitlivělá, prchlivá, náladová, lhostejná. Buď veselá, užívej si každý den, raduj se z každé maličkosti. Úsměv na rtech a veselá mysl ! 🙂

mosoj

Kde jsi na to přišla. Stárneš a nic s tím neuděláš.
To si jenom namlouváš.

iceT

To chce mladě myslet,ale nechovat se jako puberťačka.Jsou ženy starší,které se nemusejí nijak přetvařovat a přesto mají pro mladé muže kouzlo větší než mladice.To není jen o tom vypadat mladší.

pondělí

Hned jak to zjistíš tak dostaneš nobelovku,já osobně nikdy neviděl vzrostlý strom,který by se začal zmenšovat.
Nevím kolik ti je let,ale připomenu ti neustálý souboj mezi muži a ženama,že muž je stále dítě,ale žena to neumí,je to uvnitř a nejní to ve šminkách ani v plastice.musí to být uvnitř,takže s tím nebojuj a nech to plout přirozenou cestou.
A nebo začni chodit mezi slepé,ale pozor i tam muži poznají stáří uvnitř ženy a je jedno jestli té ženě je 16 či 60.

Honza Kodrl

Máte štěstí. Našla jsem stránku, kde prodávají omlazovací suplementy. Je to na http://www.do­brotaprozdravi­.cz/potravni-doplnky-k-omlazeni/ Sama už to testuju a je to paráda
Doplňuji:
Jsou tam super veci!! nasel jsem tam vetsinu leku co jsem potrebovala na omlazeni :) a kupodivu to jeste vsechno funguje. jsem strasne rada za to a musim jen vrele doporucit! :)