opozice_Cz

Jde odstranit chrome z Xperia Miro? Jde rozšířit interní paměť?

Mám xperia miro a jsem s ním docela spokojen. Docela proto, že má malou interní paměť. I když to by tolik nevadilo kdyby šly hry ukládat na kartu SD. Už jsem skoušel Boot mobilu ale nevím jestli jsem to udělal správně ale nejspíš mi to nešlo, protože když jsem se pokusil o zvětšení interní paměti přes RAM-Expander tak to na konci vyhodilo ERROR :( . Všem děkuji za radu :)

Odpovědi
anonym

Žádná paměť nelze rozšířit. To je jako kdyby jste chtěl z 15 TB disku udělat 15 PB disk. Možná softwarově by to šlo ale nemá to význam jelikož po naplnění 15 TB by se sektory začali přemazávat.

Pomocí root lze dodatečně nějaké aplikace odebrat.