Jde rozeznat evropského či amerického Araba od Araba žijícího v arabských zemích?

Zajímalo by mě, jestli jde celkově od sebe nějak a v něčem rozeznat Araby žijící v Evropě, USA, Kanadě od Arabů, kteří pocházejí a žijí v arabských zemích jako jsou především Maroko, Mauritánie, Alžírsko, Libye, Egypt, Súdán, Saúdská Arábie, Jemen, Omán, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar, Bahrajn, Libanon, Jordánsko, Sýrie, Irák a Palestina. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Opět nejlépe podle pasu.

dr.luha

Ti kultivovaní většinou nemají charakteristické vousy. Ale někteří je shazují jen dočasně (arabská lest).