Alesh

Jde obnovit barva u JPEG?

Mám ČB fotku ve formátu JPEG. Když jsem si prohlížel složku v mobilu, ve které byla tato fotka, tak její miniatura byla naležato a barevná. Samotná fotka se zobrazovala na výšku a černobíle. Z toho usuzuji, že editor, v kterém byla fotka upravovaná, samotnou fotku nezměnil, jen nějak nastavil, jak se má fotka zobrazovat. Lze nějak obnovit původní fotku?

Odpovědi
Sůwa

No, asi bych to zkusila v editoru přes korekce – rovnováha barev. Když lze fotku odbarvit na ČB, jde to i zpátky, jenže nejsem si jista, jestli z formátu JPEG, kde už jsou úpravy ukončeny. Zkoušej a pak napiš, jak se to povedlo 🙂

sdesigner

JPG taketo informacie v sebe neukryva o ktorych pises…tu fotku si upravovoal ty v mobile? Vies miniatura fotky je osobitny subor v mobile alebo v PC (thumbail), miniatura moze byt niekedy ina ako subor…ale nestava sa to casto. No skus mi pre istotu poslat tu fotku a pozriem sa na nu. snakytv@gmail.com