Lutagame

Jde oblafnout stírací los ?

Jde to vůbec ? a jestli ano jak ? třeba ty úplně nejlevnější nebo ty které vám dají zadarmo .

Nejlepší odpověď
marci1

Oblafnout asi nelze, ale udělat si radost z případné „výhry“ jistě ano. Dnes jsem si koupila jen tak z „blbosti“ los s růžovým prasátkem a ejhle : 200,– českých korunek výhra. Prasátko je pro štěstí, sice ho mám dost, ale vždycky může být toho štěstíčka více ! 🙂

Další odpovědi
mosoj

Místo stírání vytírat.

Alesh

Doplňuji mosoje:

… druhým zrak. 🙂

Nedo

Nejde. Výhra se nepřiděluje podle setřených obrázků, ale podle kódu na losu, který má v databázi sázkové společnosti přidělenou výhru. To jedině že byste nějak uhádl, který x0-místný kód má přidělenou výhru, a ten kód si na los natisknul, což je zhola nemožné.