Jde o smysluplnou větu?

Dobrý den, chci se zeptat, zda následující věta dává smysl ..
Když mám nějaký zákon a chci svými slovy napsat,..Tento zákon se skládá z jedenácti částí, které jsou tvořeny jednotlivými paragrafy a hlavy.

Děkuji

Nejlepší odpověď
M.

A hlavami, ne?
Jinak ano.

Další odpovědi
Drap

Osobně bych to přehodil : hlavami a paragrafy / Hlava je větší útvar při dělení zákonů/
Doplňuji:
Ještě lepší by bylo asi : skládá se z jedenácti hlav, které jsou tvořeny jednotlivými paragrafy.

annas

Drap má pravdu. Já se zaměřila jen na mluvnickou stránku – tvar „hlavy“. Ve větě však chybí logická posloupnost.