DusanOrlik

Jde o škodlivé (spíše mobilní) soubory?

Zdravím,znáte to,stahujete si soubory,hry a písničky,no a já jsem si stáhl program o kterém sem nevěděl nic,akorát popis hry a název.Tak jsem tu hru spustil,a zde bylo psáno chyba aplikace.Tak sem soubor vymazal,a jak sem ho smazal hry které byly s tímto souborem (např. Bowling.jar ****MASYKA****),se smazaly taky.Vůbec to nechápu.Myslím si že jde o vir nebo o poškozující soubory.Co vy na to?

Nejlepší odpověď
tyrox

Zkus prohledat mobil antivirovým systém (doporučuju něco od ESETU).Uděláš to tak,že připojíš mobil do USB a prohledáš soubory v mobilu normálně jako v počítači .Pokud problém přetrvá doporučuji přeinstalovat OS v mobilu jako např… Android nebo OS aktualizovat víc nevím ,ale když to pořád bude blbnout kup si nový mobil nebo Iphone.

Další odpovědi
DDarent

tyrox: pokud si nekoupil nový mobil, tak má nokii C3 nebo tak něco, a ta nemá OS.....

Pokud se stahují hry, a nevíte doopravdy co to je (proč si tu hru nejdřív neskusil pustit v počítači???) nemáte žádnou šanci pokud nemáte kvalitní a nejnovější operační systém mobilu, který má v sobě antivirový program (pokud OS nemáte, a hry z internetu stahujete, tak to radši bez ativirového programu nezkoušejte kvuli nebezpečí ,,vybouchnutí'' mobilu. (stejný problém byl u Mac Booku, když hackři vypalovali baterky)

RomanP

Vir to není , při odinstalování to většinou píše že se smažou i součásti spojené s danou aplikací. Takže nejspíš se ti k aplikaci nabalilo něco co ona využívala a když jsi smazal tak vzala do věčných lovišť i něco dalšího z druhé aplikace

pro DDarent
Tak by mě zajímalo jak mám otestovat antivirovým programem Symbian ? On jaksi zavirovat nejde tudíž na něho není k mání žádný antivyrák.