hapiky

Jde o nešťastný humor, když někdo na stále zvětšující se břicho řekne, že je na něj hrdej?

A to ještě s úsměvem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ve skutečnosti na své břicho hrdý není, ale navenek se snaží ze svého nedostatku udělat přednost.

Další odpovědi
Hlada

Je to zřejmě člověk, který je nad blbosti povznesený.

zjentek

A tak co už zbývá, když se s tím NEDÁ NIC dělat, že… (; Hlavní, když se cítí zdráv a je si jistej, že jej VANA negativně neovlivňuje. Je třeba položit se na otázku, PROČ konkrétně je hrdej a najít odpovědi. Ty skutečné, neoblbovat se – od toho máme okolo druhé! (; D; D;

aliendrone

Éééé… no vlastně MŮŽE jit o humor. Hele, víš jak to v REÁLNÉM životě chodí. To když se „autor“ takového břicha dozví, že autorem ve skutečnosti NENÍ (vcelku běžný jev). Pak už jen záleží na povaze, jestli to bude brát s humorem nebo tragicky. ;) :D :D

mosoj

Nejde o humor. Jde o nadměrný přísun sacharidů!

jirka F

Jde,ale takový lidé jsou.Jmenují se feddeři.

JežíšKristus

Vtipné jsou taky výmluvy na věk. Přitom starší lidé se správnou životasprávou pupek nemají.
Jediný důvod pro pupek je špatná životaspráva, nebo kýla, kterou si ale taky člověk přivodí sám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.