CTTON

Jde o majetek?

Nechci dělat nic nelegalniho, ale dam priklad clovek vykrade banku, udela velke podvody na internetu. Co ty penize jsou toho cloveka co je ziskal nelegalni cestou ebo komu vlastně patri.

Nejlepší odpověď
elkon

Nesmyslný dotaz. Cokoli ukradené je stále ukradené. Zloději to nepatří.

Další odpovědi
seraphico

Tipnul bych si, že ty peníze patří okradeným :D

zjentek

Veškerý nakradený majetek patří jeho vlastníkům! Že si ho neuměli uhlídat? No tak jistě, někdy jejich chyba… někdy toho mají vlastníci už tak moc, že to prostě neuhlídají, no… prostě TO NEJDE!

Já mám takovou zkušenost, že když mně na kupce přibude, tak někde jinde ubylo. A naopak.