Kubas11

Jde někdy stáhnout Word,malování,Ex­cel.atd 2011

Doplňuji:
já mysle někde ne někdy

Nejlepší odpověď
Alesh

Někdy jo a někdy ne. Stáhnout se dá ledacos, třeba kalhoty, ale bacha nedělej to, dokud je brod ještě daleko. 😉

Další odpovědi
Michal Kole

Word a Excel jsou komerční aplikace a stáhnout zadarmo je legálně nelze.

Lze je koupit částečně elektronicky, tak že koupíte papír s product key a s webovou adresou, odkud si jej stáhnete a musíte zadat ten product key, aby začali Office pracovat.

Program Malování je nativní součást Windows a je v menu Start > Všechny programy > Příslušenství

terry

Pouze OpenOffice.

RomanP

Dá se stáhnout cokoli. Hledej na netu. Začni se zajímat více o internet a časem nebudeš potřebovat se tady ptát kde se co dá stáhnout protože budeš vidět, kde přesně se dá to či ono stáhnout zadara. Malování jak už bylo napsáno je součastí OS Windows