v342

Jde nekde sehnat krycí sklo na notebook Apple A2289?

Odpovědi
cochee

Sklo na notebook? To není zrovna častý požadavek, krycí sklo se používá když tak na dotekové displeje. Ale je k dostání krycí fólie. Na odkazu ve zdroji jsou v nabídce dvě fólie, u konce stránky.

Upr.: Ajm sorry, jsem si neuvědomil, že některé dnešní notebooky už jsou dotykové. No ale asi fakt jen ta fólie.

Zdroj: https://www.ap­pleking.cz/ap­ple-macbook-pro-13-inch-2020-scissor-switch-2-thunderbolt-3-ports-a2289#wnmodel_269