_136

Jde nějakým způsobem vysvětlit, proč je tak složité obsadit ve zdravotnictví pracovní pozice sanitář/sanitářka?

Nejlepší odpověď
Dochy

Úplně běžná kombinace. Hodně práce za málo peněz.

Další odpovědi
Rocker

Je to dost náročná práce,včetně nočních a víkendů a bývá nevalně placená.Manželka je zdravotní sestra a sanitářku by prý dělat nechtěla.

Drap

Hlásí se málo lidí, kteří by to chtěli dělat.

marci1

Práce sanitáře/ky je opravdu těžká (fyzicky i psychicky) a špatně ohodnocená. Je to přebalovaní klientů/pacientů, koupání, krmení, manipulace s jídlem. Prostě holka pro všechno. Častá fluktuace, vydrží to asi jen ti, kteří mají lidi opravdu rádi a chtějí pomáhat i za ztížených podmínek. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.