_136

Jde nějakým způsobem věřit, že by Korejci z Hyundai Motor Manufacturing Czech nabízeli takovéto benefity bez jediné lži?

Odměňujeme
až třemi mzdami navíc

Výkonnostní bonus. Dle svých pracovních výsledků můžete dosáhnout na bonus ve výši až 150 % základní mzdy. Kvalitní práci umíme ocenit.
Bonus za splnění výrobního plánu. Při splnění výrobního plánu vyplácíme bonus až do výše 139% základní mzdy.
Pololetní bonus. Před celozávodní dovolenou dostanete odměnu ve výši až 65 % základní mzdy. Pořádně si odpočinek užijte.
Výroční bonus. Před Vánocemi Vám také vyplatíme odměnu ve výši až 65 % základní mzdy. Ať je na dárky a zimní radovánky.
Příplatky nad zákonný rámec. Za práci o víkendu a práci v noci od nás obdržíte příplatky nad zákonný rámec. Vašeho nasazení si ceníme.
Odměna za přesčasovou směnu. Za přesčasy nebo přesčasovou směnu mimo pracovní kalendář od nás obdržíte v nejbližší mzdě peněžitou odměnu.
Věrnostní bonus. Po pěti letech Vaší věrné práce od nás obdržíte nepeněžní odměnu. Zároveň Vám od této chvíle budeme navyšovat pololetní i výroční bonus – nejprve o 5% a postupně až o 15%. Věrnosti a loajality si vážíme.
Dárková poukázka. Všímáme si toho, jak pracujete, proto za zlepšovací návrhy, úspěšné projekty či nadstandardní pracovní výkon od nás obdržíte dárkovou poukázku.
Zaměstnanec roku. V lednu vyhlašujeme nejlepší zaměstnance za uplynulý rok. Ti nejlepší od nás obdrží peněžité ocenění. Přispíváme
a nabízíme slevy

Stravování. V areálu máme 6 stravovacích kantýn. Vybrat si můžete ze tří českých jídel, zeleninového talíře (Zdravý trend), semikorejského nebo korejského menu v ceně 25 až 45 Kč za porci. Samozřejmostí je i doplňkový prodej, kde si můžete vybrat z pestré nabídky potravin a nápojů.
Doprava. Autobusovou dopravu hradíme ze 100%. A navíc od nás dostanete jednorázový příspěvek za víkendovou směnu, kdy není zajišťována hromadná doprava.
Penzijní pojištění. Získáte od nás příspěvek na pojištění u libovolné penzijní společnosti, a to až 9600 Kč ročně. Myslíme s Vámi na budoucnost.
Životní pojištění. Přispějeme Vám do výše až 9600 Kč za rok, pokud máte sjednáno úrazové nebo životní pojištění.
Jazykové kurzy. Rádi byste si zlepšili znalost cizího jazyka? Organizujeme pro Vás kurzy anglického, korejského a případně českého jazyka. Přispíváme i na externí kurzy angličtiny v libovolné jazykové škole.
Rodina. Svatba nebo narození potomka? Finanční příspěvek se určitě bude hodit. Stejně jako třeba příspěvek na dětský tábor nebo balíček školních potřeb pro prvňáčka.
Vlastní Hyundai. Jezděte autem, na jehož výrobě se také sami podílíte. Přispějeme Vám nemalou částkou buď na pořízení zbrusu nového vozu (leasing, koupě), nebo na koupi ojetého vozu z manažerského vozového parku.
Levné volání. Nabízíme Vám i Vašim blízkým zvýhodněný tarif až na 5 SIM karet.
Další benefity. Jako naši zaměstnanci můžete využívat slevy na zboží a služby u vybraných partnerů (např. slevu z ceny nájmu, cestování vlakem, vstupy do divadla, hotelové pobyty atd.).
… Máme zázemí
pro vaši spokojenost

Flexi pracovní doba. Potřebujete ráno něco vyřídit nebo naopak odpoledne vyzvednout děti dříve ze školky? Není problém. Využijte flexibilní pracovní dobu. Pevná část je od 9:00 do 14:00.
Lékařské centrum. Lékařské centrum je Vám k dispozici 24 hodin denně od pondělí do pátku. Zdraví našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě.
Centrum zdraví. Chtěli bychom, abyste se cítili v kondici a fit. Zdarma tak můžete využívat moderně vybavené Centrum zdraví, kde je Vám k dispozici:
vířivá vana, magnetoterapie, lymfodrenáže, laser a další rehabilitační techniky poskytované týmem zkušených fyzioterapeutů preventivně v pracovní době nebo při individuálních potřebách;
fitness centrum, kde si můžete zacvičit sami nebo při skupinových lekcích fitness, jógy, kruhového tréninku nebo pilates pod vedením zkušené trenérky a lektorky;
měsíce zdraví – pravidelně pořádáme akce plné preventivních lékařských vyšetření, odborných seminářů a konzultací na zajímavá zdravotní témata.
Psychologická poradna. Můžete využít služeb interní psycholožky v rámci řešení osobně-pracovních záležitostí nebo osobního rozvoje.
Právní poradna. Nevyznáte se mezi paragrafy? Nevadí, prostě využijte bezplatnou právní poradnu.
Sport. V rámci svého volna můžete využít firemní fotbalové hřiště. Pořádáme nebo jsme partnerem celé řady sportovních událostí v regionu.
Akce. Od roku 2010 pořádáme pro zaměstnance, jejich rodiny a místní obyvatele rodinný den. Na Hyundai Family Day Vás čekají nejrůznější atrakce, zábava, prohlídky závodu nebo třeba testovací jízdy. Občerstvení je pro zaměstnance zdarma.
Čistírna. V areálu Vám nabízíme služby čistírny oděvů za zvýhodněné ceny. Dovolená
až 5 týdnů

Víme, jak je odpočinek důležitý, a proto od nás získáte 5 týdnů dovolené již od samotného začátku. Po odpracování 7 let, Vám dáme další 1 den navíc. A ještě jedna dobrá zpráva. Nejen že Vám na nabrání sil přispějeme o polovinu vyšší mzdou, navíc můžete využít celoroční slevy u významných cestovních kanceláří. Pohybují se mezi 5–18 % a platí i pro Vaši rodinu.

Nejlepší odpověď
elkon

Co je psáno, to je dáno. Takových firem je více. Ale je potřeba opravdu makat, není to za flákárnu.

Další odpovědi
Dochy

Věřit se tomu dá. Proč ne. Teď je otázka jaká je mzda a pak tu máme otázku pro jaké pozice to platí. Tu flexibilní pracovní dobu si nedokážu moc představit u dělníků na směnách 😉 Ale pro kancalářské profese je poměrně běžná.

ivzez

Nelze věřit „nějakým způsobem“, lze jen věřit nebo nevěřit.

K těm benefitům:
Tušíte, že existují i zaměstnavatelé, kteří zvýhodňují nekuřáky, a to i ty, kteří přestanou kouřit až po nástupu u nich?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.