fcoop

Jde nějakým způsobem ověřit důvěryhodnost?

Stručně – rezervoval jsem si u cest. kanceláře,kterou neznám,rekr. pobyt.Dostal jsem mailem potvrzení objednávky a vzápětí nezávaznou smlouvu.
Jediné,co vlastně musím udělat,je zaplatit.
Vypadá to důvěryhodně – telefony,adresa firmy,bezplatná linka atd.
Ale – jsme v Čechách. Jsem moc opatrný?

Nejlepší odpověď
tom004

Jak,se to vezme.Chybí mi tam,např.,povinné pojištění CK.Bezplatnou linku,si zřídím,za pár hodin.

Další odpovědi
Berušinka

Opatrnosti není nikdo dost – zkusila bych se pídit po internetu po diskuzích, třeba tam někdo bude mít s tou cestovkou zkušenost.

hanulka11

najdi si recenze na cestovku, ale u nás si nejsi stejně nikde ničím na 100% jistý-
stát se může cokoliv

já tedy zatím nikdy nenarazila , vždy vše klaplo na 100%

rtepp

http://www.over­tesi.cz/

anonym

Okamura vždy doporučuje, najděte si zda jsou členy asociace a mají povinné pojištění na krach CK.

barnajka

Zkuste si svou cestovku najít tady – pokud hodnocení nejsou zmanipulovaná, jde se od nich odpíchnout a udělat si o dané CK obrázek :)

http://ohodno­tit.cz/firmy/82/ces­tovni-kancelare-a-agentury.html