bolak

Jde nějaká možnost u UPC odemknout 1 kanál, abych si nemusel kupovat celý balíček za několik set měsíčně?

…když mě zajímá jen 1 jediný pořad ?

Odpovědi
led

bolaku, bolaku,
hackerská loupež století, a žák bolak stále nepřipraven
jak se to jenom říká ve filmech, ach jo… Aha, „kdyby ti to řekla, musela bych tě zabít“
vždyť vloupat se do upc systému a odemknout právě ten jedinej nepřístupnej (erotickej' kanál, to přece hraničí s vypuknutím 3.mezogalaktické války Startreku… Nepokoušejte se podvádět… jenom si pěkně krásně zaplaťte poplatek rovnajíci se ceně mercedesu nejvyšší třídy.
Ale, že nejsem až tak zlá, prozradím jednu možnost (legální, pokud vám ji manželka povolí):
koukněte si ten kanál u přítelkyně, která ho má u upc zaplatěnej.