Bubsus

Jde nějak získat zdarma Tinder Plus nebo Gold či zjistit, kdo mě olajkoval?

Chci se jen podívat kdo mě na Tinderu olajkoval, ale předplatné Tinderu Plus nebo Gold je podle mě moc drahé. Nechci utratit 300 Kč za měsíc, jen abych se podívala, kdo mě olajkoval. Vím, že jak Plus, tak Gold nabízí i více výhod, ale ty až tak nutně nepotřebuji.

Odpovědi
anonym

Těžko můžete nějak „upirátit“ hrazenou online službu. To skutečně není tak jednoduché jako upirátit PC hru 🙂 … na tohle skutečně neexistuje žádný „crack.exe“ 😁