Avatar uživatele
bolak

Jde nějak zesílit signál ovladače na televizi?

Máme samsunga, a tam prostě musíte bejt metr vod televize mířit přímo na ten bod, přitom si pamatuju, že děda měl teslu, a když sme byli malí, tak sme mu s bráchou vždycky nenápadně štípli ovladač a když koukal na zprávy, tak sme mu měnili kánály klidně i z dvorku, přes zeď. Vždycky koukal na klause se zemanem u nějaký debaty a pak najednou šup a byl tam křemílek s vochomůrkou, a řešili podobný věci.. tak nějak podobně bych chtěl, aby mi fungoval i můj ovladač (slovo ovladač není metafora, nehledejte v otázce dvojsmysly).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? huxa před 4016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Tohle od Samsungu nemůžeš čekat. Pokud musíš bejt metr od televize, viděl bych to na výměnu baterii. Je možné, že už jsou příliš slabé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

nevím, ale úplně jsem si představil ty dva maskoty v té tesla bedně,. To oni tady oxidujou už až takhle dlouho? ..nevím, cestoval jsem ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

můžeš mít v ovladači unavený baterky, když ne pak je to pro servis kde ti ten ovladač prozkoumají…zdar

před 4016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jo, to sem si myslel taky, jenže tím to není, anavíc tu mám i ovladač od setopboxu, a s tím je to podobný…

před 4016 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika