bolak

Jde nějak zesílit signál ovladače na televizi?

Máme samsunga, a tam prostě musíte bejt metr vod televize mířit přímo na ten bod, přitom si pamatuju, že děda měl teslu, a když sme byli malí, tak sme mu s bráchou vždycky nenápadně štípli ovladač a když koukal na zprávy, tak sme mu měnili kánály klidně i z dvorku, přes zeď. Vždycky koukal na klause se zemanem u nějaký debaty a pak najednou šup a byl tam křemílek s vochomůrkou, a řešili podobný věci.. tak nějak podobně bych chtěl, aby mi fungoval i můj ovladač (slovo ovladač není metafora, nehledejte v otázce dvojsmysly).

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle od Samsungu nemůžeš čekat. Pokud musíš bejt metr od televize, viděl bych to na výměnu baterii. Je možné, že už jsou příliš slabé.

Další odpovědi
zjentek

nevím, ale úplně jsem si představil ty dva maskoty v té tesla bedně,. To oni tady oxidujou už až takhle dlouho? ..nevím, cestoval jsem ,)

kablik

můžeš mít v ovladači unavený baterky, když ne pak je to pro servis kde ti ten ovladač prozkoumají…zdar

bolak

jo, to sem si myslel taky, jenže tím to není, anavíc tu mám i ovladač od setopboxu, a s tím je to podobný…