Angi-Shy

Jde nějak zaúčtovat nezaúčtovanou transakci Fio banky?

Zapomněla jsem, že mám konto prázdné a přesto jsem si online objednala věci na wish.com
Ted mi to na wish píše, že objednávka bude zpracována hned po zaslání platby, a Fio zase píše že mám nezaúčtované platby, ale nevidím nikde žádný způsob, jak platbu zopakovat, když jsem si tam už peníze vložila. Banku mám zařízenou nově, takže jsem v tomto úplný nováček a nikde jsem zatím nenašla napsané žádné řešení. Víte někdo?

Odpovědi
dubraro

Jistě je popsáno, jak bude banka v takovém případě postupovat, ve Všeobecných podmínkách. To je taková ta brožurka, vytištěná extrémně malým písmem, kterou jsi asi dostala při zřizování účtu. Jednodušší bude, když do té banky zavoláš a zeptáš se. Možná máš někde (třeba na smlouvě) napsáno, kdo je kontaktní osoba nebo osobní bankéř nebo klientská podpora. Nebo najdeš kontakt na internetu.
https://www.fi­o.cz/o-nas/kontakty