_136

Jde nějak vysvětlit, co tolik přistěhovalců z Ruska a Ukrajiny tak táhne do České republiky?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Příležitost, práce, „bratrská svornost?“ :D Můžou samozřejmě za prací i do Německa i jinde, ale tou bratrskou svorností to myslím tak, že k nám mají blíž a to nejen vzdálenostně, ale i kulturou – Slované, jazyk… je to pro ně mnohem jednodušší.
My jsme na tom z toho východu a středovýchodu vícemnéně nejlíp po určitých stránkách a oni tu můžou mít jistá zvýhodnění. Někteří můžou vyloženě prchat z domovů a Česko je jim z ostatních slovanských národů nejbližší.
Alespoň si to tak myslím.

Další odpovědi
paul1

Lepší výdělky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.