bolak

Jde nějak ve Wordu nastavit jenom jednu velkou stránku, jako to funguje v poznámkovém blo­ku?

Aby se ten vložený text automaticky nedělil a nevkládal do jednotlivých stránek. Potřebuju to kvůli obrázku vytvořeného z ASCII znaků.

Odpovědi
SeptikB

Ano, jde.
Princip je takový, že si nastavíš velké rozměry stránky. Standardně tam bývá A4 (21×30), když změníš těch 30 na 100, budeš mít metr velkou stránku (tři áčtyřky za sebou). Neznám tvou verzi Wordu, ale rozměry stránky se dají nastavit někde ve Formát – Stránka apod.

bolak

No právě že to nejde, maximální rozměry tam jsou 55×55cm a i tak se mi ten text vždycky přizpůsobuje šířce stránky a obrázek je pak celý rozhozený.