Jde nějak v PC nastavit rozlišení mpix?

Jde nějak v PC nastavit rozlišení mpix? Známej mě tvrdí že ano

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud myslíte nastavení rozlišení Web kamery,tak to určitě jde,ale musíte to nastavit přímo v nastavení web kamery, v Pc jako takovém, můžete udělat max.rozlišení na monitoru.

tak tady byl dotaz co se týče web kamery a už ne.Tak rozlišení na PC,kliknout pravým na plochu obrazovky vybrat vlastnosti-záložku nastavení a zde táhlem nastavíte jaké rozlišení monitoru chcete.