SEMPAKO

Jde nějak udělat v JS a HTML tohle?

Abych měl tlačítko = <input type=„button“> a při kliknutí na něj by se v <textarea> přeměnil text na tučné. Za každou odpověď moc díky. Na netu nemůžu nic najít..

Nejlepší odpověď
Alesh

zhruba toto by ti mohlo vyhovovat:

<html>
<body>
<input type=„button“ onclick=„docu­ment.getElemen­tById(‚pole‘)­.style.fontWe­ight=‚bold‘“>
<textarea id=„pole“>
test
</textarea>
</body>
</html>

Další odpovědi
arygnoc

ide.

treba použiť wysiwyg editor, ktorý obsahuje potrebné skripty (function).
načo ich vymýšľať znova.

;-Q