bolak

Jde nějak stáhnout flash video z české televize?

Někde jsem četl že to jde pomocí Replay Media Catcheru, ten mám ale stejně nevím jak. Funguje vám to někomu?

Odpovědi
Michal Kole

Musíš jedině vyzkoušet.

Česká televize, Nova, Prima si to chrání, protože protože pořady nevyrábí sami, ale ve spolupráci s jinými firmami a těm se moc nelíbí, že jejich práce je na internetu a televize jím za to musí něco platit.