bolak

Jde nějak srovnat voko abych nešilhal?

Teď nemyslím že bych si tam jako dovnitř zestrany strčil nějakou vatičku, aby mně to posunulo tu panenku doprostřed, to je jasný že to je blbost a není potřeba to vůbec zkoušet, to by napadlo jen úplnýho idiota, ale spíš mě zajímá, jestli vůnec existuje nějakej lékařskej zákrok, kterej by si s tímhle poradil, páč ta vatička mi tam furt jakoby vadí a když chci koukat do strany, tak musím otočit hlavou.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus někomu šilhat po ženě, on ti ho srovná sám.

Další odpovědi
quentos

To se nedá nahned, je to běh na dlouhou trať a musí se to cvičit, nejlíp denně. Na vočním mi poradili takovej trik, dát si mezi voči tužku, postupně ji oddalovat a furt se na ni voběma vočima soustředit, pak ji zase přibližovat, furt se na ni soustředit a takhle to několikrát zvopakovat. Po několika měsících takovýchto praktik, jsou-li prováděny denně, by se to mělo srovnat, aspoň u mě to zabralo.

zmimi

Šilhavost lze operativně odstranit, ale to by jste musel být dítě ( do 7let). potom už operace nemá žádný význam.

Biedronca

A CO KDYŽ ŠILHÁM JEN NA JEDNO OKO , JEN KDYŽ SE BYŤ MALINKO OPIJU?