anett_011

Jde nějak přírodně doma udělat černou barvu na vlasy? Nebo jak odbarvit přírodně všechny barvy z vlasů?

vlasy

Nejlepší odpověď
annas

Existují přírodní barvy,

"Naše Soft black dokáže vytvořit přirozený černý odstín. V kombinaci s Indigem můžete docílit taky hluboké, černé havraní barvy. Mějte na paměti, že přechod z blond na černou je velmi razantní změna, proto je potřeba si pečlivě prostudovat vzorník.

Ke každému černému a hnědému odstínu je potřeba horká voda pouze o 50 stupňů Celsia. Příliš horká voda by z vašeho tmavého odstínu vykouzlila odlesky do tepla.

Žádná z našich barev neobsahuje PPD ani jiné škodlivé látky. Všechny odstíny jsou složené pouze z rostlin. U každého produktu si lze kliknout na více informací a poté na složení" atd.

Když kliknete na stránku, v pravém rohu je odkaz na poradnu, takže se můžete zeptat odborníka.

https://voono­.cz/blog/nejlep­si-cerna-barva-na-vlasy/