davorkos

Jde nějak poznat, že se holce, kterou potkáváte a kterou znáte jen „od pohledu“, líbíte?

Co taková žena udělá, pokud cítí sympatie???

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Divá se na tebe, usmívá se. Jsou pak i různá gesta, ale to už pak záleží na víc věcech – kde jste, kde se potkáváte… může si hrát s vlasy – kroutit si je prstem, říká se, že když se muž ženám líbí (ale i naopak), tak se ho snaží napodobovat – v pohybech, tzn, že si dá třeba nohu přes nohu, zaujme stejný postoj, atd.; pak taky se k tobě může přibližovat – ne jít až úplně k tobě, ale prostě blíž atd ad.
Může být plachá, tak to ani nepoznáš, že se ji líbíš. Pokud je smělejší může tě klidně začít zdravit, když kolem sebe procházíte (nebo to spíš udělej ty, že ;)).

Většinou to ale nepoznáš, navíc ženy/dívky se moc nehrnou do seznamování jako první – ten první krok je skoro vždy na muži (a ženám se líbí, když je muž iniciativní, osloví ji jako první – nebo ji rovnou někam pozve, jde si za tím, co chce… Tedy mnohem víc než puťka, která se neosmělí nebo z něj nervozita/nejistota přímo zavání. To pro dívky moc přitažlivé není).
Ono se říká, že ženy často přitahují grázli, ale není to pravda – oni akorát mají tu odvahu je někam pozvat nebo se s nimi vůbec bavit (na to samozřejmě nemusí být člověk „grázlem,“ ale oni jsou víc sebevědomější – nebo tak alespoň působí – a rádi na sebe poutají pozornost). Ženám se líbí sebevědomí (a ambiciózní) – ne přímo grázli. Ale protože oni mají tu odvahu je někam pozvat (a ony s tím pak souhlasí), tak to tak může vypadat (a ty ženy/dívky ani většinou nemusí vědět, že to je grázl – zvlášť když ho předtím neznaly).

Takový člověk jistý si sám sebou má u dívky mnohem větší šanci – klidně může být ten ensmělý člověk úplné zlatíčko a hotový charatker, ale u dívky nebude mít takovou šanci (protože ona ho pochopitelně vůbec nezná a jediné, co vidí je, že je nesmělý, nejistý… slaboučký atd. Tohle plno klukům nedochází – i když je to tak zřejmé – bojí se odmítnutí, nechápu jak by je vůbec mohla odmítnou, když by ji klidně „na rukou nosili“ a „udělali by pro ni všechno,“ jenže ona tohle vůbec neví – a z jeho nesebědomého vystupování to rozohodně nepozná – utvrdí ji to spíš v opak a tomu klukovi se dost možná stane to, čeho se tolik bál – dívka neprojeví zájem nebo ho rovnou odmítne — a to právě proto, že se toho až tolik bál).

Nezapomeň taky na to, že většina těch dívek bude přinejmenším stejně nebo ještě víc nervozní (a stydlivá) jako ten, který ji oslovuje. (A holkám je někdy blbé z nervozity někdy říct na pozvání „ne.“ :'D Takže toho se dá taky využít – když by ten, co jí chce pozvat, byl dost nervózní. A skoro každý je při prvním oslovování nervózní i ti, co působí sebevědomě – jen se umí překonat a jít do toho — jít za svým). Každopádně každá je jiná…
A vím, že na tohle ses neptal, ale to máš ode mě takové bonusové doplnění (kdybys o něj měl zájem). ;) :'D

Ale peč na to, jestli se jí líbíš nebo jestli o tobě vůbec ví — a jdi ji rovnou oslovit. (nejsnadnější je začít s prostým „ahoj“ — je to nenápadný a dobrý navoditel rozhovoru – nebo lépe to, co ti na to odpoví, témát je neomezené množství — a pokud se ti líbí a chceš ji někam pozvat, rovnou směřuj otázky na ni – třeba se jen zeptat na to, co dělá – podle toho kde ji potkáš – jak se jmenuje, nebo ji můžeš rovnou říst, že je ti sympatická, že se ti líbí, jestli s tebou někam nezajde. Ale můžeš začít klidně úplně obyčejnou konverzací – na téměř cokoli, není totiž nejlepší jí hned vylévat srdce od prvního setkání, kdy tě ani nezná. Stačí aby viděla, že máš ten zájem – a ten bude vidět už jen tím, že se jí představíš/oslovíš ji, proto můžeš mluvit téměř o čemkoli – na něco se jí ptát, něco pak okomentovat, zeptat se jí na názor, říct ji svůj, dál se vyptávat,…). :)

Další odpovědi
kosmason

DoTazatel pěkně napsaný asi budeš hodně zkušený 😉

Já jednou chodil do jednoho nejmenovaného supermarketu, byla tam taková pěkná prodavačka, něco tam v pohledech mezi námi vždy zajiskřilo a jednou si stojím s košíkem ve frontě u pokladny a najednou cítím, že na mě někdo dýchl, otočím se a ona za mnou doplňovala žvýkačky a dělala že nic 🙂

Edison

Poznat? Buďto to vycítíš, nebo ti to dá tak jasně najevo, že to nelze nepoznat. Ale co udělá? To nikdo neví. Co udělá druhý člověk nelze takhle předem usoudit, už vůbec ne u někoho, koho neznáme… u žen tím míň! 😁