hippeace

Jde nějak opravit rozdrbaný koberec?

Máme nový koberec a náš kocourek si na něj zasedl, věčně ho drbe a je to kolikrát dost vidět tak e ptám zdali to jde nějak spravit? Můžu ty vytažené kousky koberce ustřihnout? Mám strach aby jsem je nevzala turbokartáčem když vysávám

Odpovědi
Drap

Pokud to neni tkaný koberec, ale nějaký novější, můžeš vytažená vlákna klidně zastřihnout, nic se nestane a alespoň částečně opticky odstraníš poškození. Kočce najdi něco na čem by si mohla škrábat a brousit drápky. Vím že se osvědčilo dřevěné poleno těsně omotané konopným ,přilepeným provazem.