Avatar uživatele
Anettka

Jde nějak opravit rádio u Seat Cordoba r. v. 2000?

Display svítí, stanice lze přelazovat a vše normálně funguje, až na to, že bez zvuku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vzhledem k Tvému dodatku v diskuzi. Nevím, jaké jsou Tvé odborné schopnosti. Dobrý předpoklad je sehnat schema zapojení. Ale pokud se trochu „vyznáš“, jde to i bez něj. Vzhledem k popisu bych se zaměřil na zvukový výstup. Tj. triviálně připojení repra, ale nejspíš bude problém s koncovým zesilovačem (tranzistory, případně integrovaný). Někdy to může být i nějaký „kondíček“, případně „odpůrek“ v koncovém stupni.
Ale takhle je těžko konkrétněji.
S těmi servisy máš pravdu, dnes je kolikrát lepší koupit nové, případně na „bazoších“ a vyjde to levněji. „Práce“ je dnes drahá a servisáci ještě dražší.:-(
Já pokud opravím- opravím, ale někdy to taky skončí rozebráním na díly.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Anettka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Opravit pravděpodobně lze, ale nikoliv diskutováním na internetu, nýbrž odnesením do servisu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anettka

Děkuji za radu, připojení repra jsem kontrolovala a to bylo v pořádku. Takže zkontroluji to ostatní, snad najdu závadu 🙂

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anettka

Ano, ale ráda bych to zkusila nejprve sama. Vím jak to chodí v servisech a platit jen za to, že se mi na to podívají a řeknou, že to opravit nejde nebudu. Děkuji.

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek