Tomas001cz

Jde nějak na Androidu aktualizovat vestavěné aplikace (např. kalendář, hudbu, …) ?

Některé aplikace na mém Androidu 4.2.2 mám z verze 2.x
Doplňuji:
Ne, vestavěné aplikace z obchodu Play opravdu stáhnout (ani aktualizovat) nej­de.

Odpovědi
mosoj

Tablet nemám, chytrý telefon nepotřebuji. Přesto se domnívám, že si novou aplikaci můžeš stáhnout či zakoupit a stáhnout na shopu.

anonym

Ano, já to mám přez google play – dám takový příklad (BLBEJ PŘÍKLAD) – : třeba anglický kalendář – najdeš si to v google play, přesně ten co máš, to rozklikneš, a tam máš ,,otevřít´´, ,,odinstalovat´´ nebo po tomto případě ,,aktualizovat´´­.........No klikneš na to aktualizovat, a pak by to mělo šlapat............ Q_Q =O =D
Doplňuji:
teda obchod play

mojitek

jakákoliv aplikace se aktualizuje sama (nebo se ti ukáže žádost o aktualizaci). Pokud se ani jedno z toho neděje,tak tzn,že se neaktualizuje-nelze ji aktualizovat. Jakou hudbu máš na mysli ..aktualizovat?