roxy52

Jde nějak jednoduše zamezit na počítači přístup na např.seznam.cz ?

Nebo existuje na to nějaký program v ČJ zdarma?

Nejlepší odpověď
RomanP

dej Seznam.cz do blokovanách či zakázaných stránek u IE je to takto
U Internet Exploreru jděte do Ovládací panely > Možnosti Internetu > záložka Obsah > groupbox Poradce hodnocení obsahu > tlačítko Nastavení > záložka Schválené servery > zadat server > tlačítko Nikdy > OK > zadat heslo > OK > OK.

Další odpovědi
anonym

pravděpodobně dnes už nepoužíváš zaostalý explorer, takže poradím ještě jiný postup …

použij soubor hosts který najdeš
ve win-xp zde C:\WINDOWS\SYS­TEM32\DRIVERS\ETC a
ve win-7-vista zde C:\WINNT\SYSTEM32\DRI­VERS\ETC

soubor hosts otevři v poznámkovém bloku a přidej do něj řádky (třeba jen jeden nebo klidně sto)

127.0.0.1 seznam.cz
127.0.0.1 cen­trum.cz
127.0.0.1 goo­gle.com

těmito řádky v souboru hosts de fakto zablokuješ přístup k uvedeným serverům z jakéhokoliv prohlížeče v počítači

////

pro usnadnění můžeš soubor hosts editovat i specializovaným programem http://www.slu­necnice.cz/sw/hos­tsman/