Weroniq

jde něco udělat se suchým zipem, který přestal lepit?

mám na pouzdru k noťasu suchý zip a už je nějaký opotřebovaný, přestává už nějak držet, ale jinak je brašna pořád pěkná, tak ji nechci vyhazovat, jde s tím něco udělat? mám třeba ostříhat ty vytahaný kousky?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to půjde odpárat, tak bych zkusila nefunkční suchý zip vyměnit za nový.

Další odpovědi
yukí

nejde boužel

ReHu

Může být buď zanešený nečistotou – různými chlupy a prachem nebo jsou už používání ulámané ty háčky a očka.
Jednoduše – nic není věčné.
Takže našít jiný.
Doplňuji:
Se sucháčem mám mnohaleté pracovní zkušenosti 🙂

Elekrikář

Můžete zkusit háčky vyčesat kartáčem, nebo hřebenem, jinak našít nové kousky. nebo je nalepit chemoprenem.

L.Knize

Jedině vyměnit. Pokud se tak rozhodnete, ozvěte se mi a já Vám ho vyměním.