Jde něco udělat s notebookem, aby nešel zapnout?

Chci přítelkyni ušetřit od práce a tak vymýšlím, jak to udělat, aby při zapnutí nefungoval noťas. Tím myslím nezničit, jen ho na chvíli učinit nefunkčním. Pokud to neudělám, tak se možná zblázní a do blázince ho nebude potřebovat 😁

Odpovědi
anonym

Vytáhni baterii, schovej ji společně s nabíječkou a máš to, ale jen aby tě přítelkyně nevytrestala jinak.

A co takhle ji deaktivovat klávesnici?
Jak deaktivovat klávesnici klávesovou zkratkou
S programem Keyboard Locker lze v případě potřeby softwarově vyřadit z chodu klávesnici. To se může hodit zejména v případech, pokud máme doma malé děti či domácí mazlíčky, kteří klávesnici nenechají v klidu.
Po spuštění aplikace dojde pomocí klávesové zkratky Shift + Alt + L k deaktivaci klávesnice. K opětovné aktivaci dojde po napsání slova unlock (či ukončením aplikace).
Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ti­py-pro-windows-7-poradi-jak-vypnout-klavesnici-pred-mazlicky-p7h-/software.aspx?c=A110822­_205539_softwa­re_dvr