alex.agent

Jde nastavit libovolný avatar? Jakýkoliv?

Jde nastavit libovolný avatar? Jakýkoliv? Jako nějakou fotku z počítače myslím… Kdyžtak nemyslím v nastavení ty obličeje, ale prostě nějaký… jiný, který si uploadnu z počítače.

Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze. Buď vybrat avatar z nabízených, nebo propojit profil s facebookem, čímž se tam hodí fotka z FB profilu.
Otázka je tu posté, viz starší odkazy.
Doplňuji:
SMV: starší otázka se nemusí hledat, vyběhne sama, a to poté, co znění otázky zadáte. Ano, občas se i spí, a někdo spí furt, a to tak intenzivně, že zaspí novinky. Dobré ráno.

Další odpovědi
mosoj

Nevidím v tom nic nezbytného, ale nejde. Bu´d si vybereš ten co je k dispozici v nastavení profilu, nebo se propoj se svým FB ( pokud ho máš) a tvoje fotka z profilu FB bude vidět i zde. Toť vše a kupodivu Země se točí dál.

anonym

tu starší otázku nebudu hledat, taky mě to zajímalo, tolik času nemám, občas se i spí, že?????????????

bolak

quentos: já tě poopravím :) , né „vyběhne“ , ale „měla by vyběhnout“. ve skutečnosti to ale funguje jednou za uherskej pšouk > http://img.pic­tureup.cz/16082012­/76955f2da545120da­a940d5382684b06b1bc1e­be.jpg

vy si ty odpovědi.cz moc idealizujete…

led

bolak, ďakujem za ukážku upozornenia, konečne viem, ako to vyzerá. Ešte som to nevidela, napriek upozorneniam zo strany užívateľov