nikeroska

Jde nastavit aby se počítač (notebook) nastavit tak aby se po hodině vypl?

Nejlepší odpověď
www

Třeba tímto:

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/utili­ty_a_ostatni/zjed­noduseni_prace/au­tomatizace/shut­down-scheduler/?g[hledano]=Pl%E1no­van%E9%20vyp%ED­n%E1n%ED%20po%E8%ED­ta%E8e&g[oz]=1­.8.7.0

Další odpovědi
bolak

Jsou na to programy.

Na stránce STAHUJ.CZ zadej do vyhledávací lišty „vypínání počítače“ nebo na téže stránce najeď do sekce „PC > Utility > Zjednodušení Práce > Automatizace“ a tam je jich plno.

A pokud myslíš po hodině nečinnosti tak to jde myslím v možnostech napájení v ovládacích panelech. Tam jde nastavit i vypínání monitoru a disků.

Alesh

No jasně, že jo. 😉

Máš vedle hodin vpravo dole na liště ikonku napájení? Klikni na ní dej Další možnosti napájení a tam si nastav možnosti režimu spánku, příp. akci při zavření víka apod.

Reuef

nebo pokud mas windows vista nebo 7 tak si najed na miniaplikace a klikni na ziskat dalsi miniaplikace a tam nejakej urco najdes