jirka21kufr

Jde nainstalovat Windows na flash disk Kingston DataTraveler 101 G2 o velikosti 32GB ?

Doplňuji:
Mám notebook Asus A6J a odešel mi HDD. Chci se zeptat, jestli by šel nainstalovat Windows na externí disk. Nevím, jestli to tento notebook podporuje, ale taky se mi nechce kupovat nový HDD, protože už mám koupený externí disk. Myslíte, že půjde nainstalovat windows na tento notebook přes externí disk? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Hele – při čtení tvých otázek mám občas pocit, že vyletím z kůže (nebo komínem)…
Čteš si vůbec odpovědi na ně???
___

  1. Proč pochybuješ, zda na tuhle půjde instalovat Win?? – BTW – jaké Win??
  2. Chtěl jsi „rychlou“ flashku – a pak si vybereš jednu z nejpomalejších!! Tenhle Kingston má rychlost na úrovni USB 1.1!!
  3. Bude ti kapacita 32 GB stačit i na aplikace a data??

Misirik

Jo někde na YouTube jsem viděl návod ale nemůžu ho najít (byl v angličtině), borec to instaloval s pomocí příkazů do příkazového řádku. Taky by se mi to hodilo :D.