opa

Jde nahrát z PC takovou krátkou ukázku zhruba 25 vteřin ve Windows Media Player do mobilu?JAK???Dě­kuji.

Jde nahrát z PC takovou krátkou ukázku zhruba 25 vteřin ve Windows Media Player do mobilu???JAK???D­ěkuji.

Nejlepší odpověď
www

Jde to.
Především to musí být ale ve formátu, který je mobilem podporován (převod umožní například FormatFactory), pak stačí vložit paměťovou kartu do PC a zkopírovat, případně propojit PC s mobilem (jsou na to pro různé mobily i programy) a zkopírovat poté.
Praxe
Potřebné programy jsou zdarma.