matej.kv

jde nahrat android místo symbian os do mobilu

Odpovědi
anonym

Neporušujte prosím pravidla. Při registraci jste souhlasil / podepsal (skoro smlouvu) že se zavazujete je dodržovat, a pokud jste je nečetl to není naše chyba. Poradím Vám kde hledat je to takový ten rámeček s tlačítkem lupy. → http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Android%20sym­bian

Bedy

Zkusil byhc hledat na xda-developers.com, ale pochybuji.
Mimochodem Android je docela náročný mobilní OS oproti Symbianu, tkaže kdo ví, zda-li by tam vůbec běžel.
A i kdyby tam běžel, tak stejně by bylo nutné si mobil brzdit antivirem a kdo ví, jestli by šly všechny funkce – jedinou Nokii, kteoru se podařilo takto flashnout byla N9, která má MeeGo, a borci tam dokázali nahrát Android, ale nešlo z ní volat a řada dalších funkcí nešla. Takže mobil skoro k ničemu.

fandosaurus

Nemyslím si.. už jen z toho důvodu že procesor by android absolutně nezvládal…