nio1

jde nahrát android do mobilu s jiným operačním systémem ? :D dík

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano i ne. Záleží co je to za mobil. Jinak si od Androidu moc toho neslibujte, za prvé mobil nemusí úplně 100% fungovat, za druhé si můžete mobil při instalaci jiného OS zničit (takže pokud jste laik, nepouštějte se do takových úkonů) a za třetí Android je sice fajn systém, ale pokud ten mobil nemá aspoň 512MB RAM a 1GHz procesor, tak je to spíš zdroj utrpení tam mít tento systém – seká se, je pomalý, nestabilní (to platí zvlášť pro verze 2.x a starší).
Navrch pokud používáte mobil i na internet, doporučoval bych nainstalovat antivirový program, protože nebezpečných aplikací a virů je pro Android stále více (kvůli jeho popularitě). Ale zase ten antivir si ukousne něco z výkonu mobilu, takže to nemusí být úplně vončo..

No abych se vrátil ještě k té otázce – koukněte na forum.xda-developers.com a tam zkuste pohledat, zda-li tam najdete návod na instalaci jiného OS pro Váš mobil.

Další odpovědi
hankaphamova

Stáhni si launcher :)