Angi-Shy

Jde na FB nastavit, aby vám lidi mohli poslat soukromou zprávu, jen když vás maj v kontaktech?

Kolikrát jsem viděla účty lidí, co třeba nemám v přátelích a nešlo jim napsat protože tam neměli možnost poslání zprávy.

v nastavení a všude možně jsem už hledala, a ptát se nevim kde, adminů? Budu čekat další rok než odpověděj

Odpovědi
AmazedWolf

Když jsi to viděla, tak je asi evidentní, že to jde. Je to někde v nastavení, ale nevim kde, na Facebook nechodim.

anonym

Proč se nezeptáš přímo tam?