Avatar uživatele
Jonáš Krenda

Jde na vás po nikotinu/kouření kakáč?

Je pro vás nikotin spouštěč, že musíte jít káknout?

Zajímavá 0 před 444 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Jde na mě kakáč po každém obdobném dotazu, jako je tento.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Přes čtyřicet let nekouřím, ale nic takového jsem nepociťoval.
Ale co vím úplně přesně, kouření mi nechybí, nemá to žádný smysl, ale chápu, že si tím někteří mladí dokazují že jsou IN.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

A to neznáš všelidové moudro, že „cigaretka raní podporuje sraní“? Na to se nemusíš ptát, jako! 🤦‍♀️

Ale abys se kvalitně vysral, tak to nemůžeš „pálit“ nějaké elektrické svinstvo, kdes to viděl, toto!? Sakra kouřil soudruh Stalin nějakou lulku do zásuvky? Nebo soudruh Gottwald? Nebo Vlk z Jen počkej, zajíci?

Pálí se Bělomorkanál (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/B%C4%9Blomor­kanal). To Tě protáhne, neboj, s každým šlukem sraní zaručeno. Navíc ušetříš, karton (250 cigaret) vyjde něco kolem Kč 150.00. No jo, jenže si to nekoupíš, protože „přestat lít písmenka, lít kulky!“, a protože Vltava končí kdesi v Polsku v lese, takže smůla.

Ale to nevadí, budeš pálit Papirosy Mocne z filtrem (https://www.sklep­tytoniowy.pl/pa­pierosy/mocne-10.html). Máš tam i uživatelské recense, jeden kouří už od svých tří let a je s nimi spokojený – tak to bude extra kvalita, ne? A ušetříš, máš Zł 16.50 za pakiet, to máš cca Kč 80.00 za dvacítu.

No a když Ti ujede Šukafon do Cieszyna, no tak koupíš Startky, žluté.

To jsou normální cigára, tvl., a ne jakési elektronické svinstvo! Počkej, až se Ti z té elektroniky zauzluje střevo i mozek a budou Tě muset opravovat! 🤦‍♀️😂😂😂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Nebo Ligerosy, z Ostrovu svobody: „Nemáš cigáro?“ „Jo – na!“ „Aha, Ligerosy. Díky, já už dneska sral!

Avatar uživatele
Jonáš Krenda

já si dám, elektrický žváro a hned cejtím že bych šel káknout.

Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Zjentek – Nemusíš stále dokazovat, že jsi primitiv.

Avatar uživatele
Jonáš Krenda

tak to je žrádlo😆😆😆😆😆😆😆

Nový příspěvek