tomy999

Jde na trošku slabší notebook nová hra: Dragon Age Prameny.

Toto je můj notebook jeh vlastnosti: E510

Configurations

eM E510_301G16Mi

Originální Windows Vista® Home Basic , procesor Celeron M 560 (2,13 GHz, 1MB cache), 15.4" WXGA CrystalBrite, Intel® GMA X3100, 1×1GB DDRII, 160GB SATA HDD 5400 ot., DVD Supermulti, LAN, WLAN, 6-čl. baterie ( LX.N030Y.044 )
Předinstalovaný operační systém ◦Originální Windows Vista® Home Premium
◦Originální Windows Vista® Home Basic

Procesor a čipová sada ◦Procesor Intel® Celeron® 540/550/560 (1 MB L2 cache, 1.86/2/2.13 GHz, 533 MHz FSB), podpora Intel® 64 architecture
◦Čipset Intel® GL960 Express
◦Síťové připojení 802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED®

Operační pamět ◦DDR2 SDRAM (Dual-channel)
◦Až 1 GB DDR2 533 MHz v jednom slotu, rozšiřitelné až na 2 GB použitím dvou soDIMM modulů

Displej ◦15.4" WXGA (200-nit) TFT LCD, rozlišení 1280 × 800 pixelů

Grafika ◦Čipset Intel® GL960 Express s integrovanou 3D grafikou Intel® Graphics Media Accelerator X3100 (Intel® GMA X3100) s až 358 MB Intel® Dynamic Video Memory Technology 4.0 (8 MB přidělené systémové paměti, a až 350 MB sdílené systémové paměti), supporting Microsoft® DirectX® 9 and DirectX® 10
◦Podpora DualView™
◦16,7 miliónů barev
◦MPEG-2/DVD

Audio ◦Dva zabudované reproduktory s podporou High-definition audio.
◦Kompatibilní MS-Sound

Úložiště ◦Pevný disk o velikosti 80/120/160/250 GB a více

Optická mechanika ◦8X DVD-Super Multi dvouvrstvá mechanika

Komunikace ◦Video konference: integrovaná webkamera, rozlišení 310K megapixelů, technologie pro lepší obraz při špatných světelných podmínkách (u vybraných modelů)
◦WLAN: 802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED®
◦LAN: Fast Ethernet, Wake-on-LAN ready

Rozměry a hmotnost ◦366 (š) x 274 (d) x 33.6/42.6 (h) mm
◦2.80 kg se 6 článkovou baterií

Napájení a baterie ◦Standard řízení spotřeby ACPI 3.0 s podporou úsporných režimů Standby a Hibernation
◦44.4 W 4000 mAh 6 článková Li-ion baterie s výdrží až 2 hodiny
◦3-pin 65W AC adaptér

Klávesnice a ukazovací zařízení ◦Klávesnice 88-/89-kláves s klávesou pro ovládání kurzoru ve tvaru obráceného „T“, zdvih klávesy 2,5 mm (min.)
◦Touchpad
◦12 funkčních kláves, čtyři kurzorové klávesy, dvě klávesy Windows®, funkční klávesy, vestavěná numerická klávesnice, mezinárodní jazyková podpora
◦Tlačítko pro zapnutí/vypnu­tí: WLAN

Rozhraní ◦3× USB 2.0
◦port pro externí displej (VGA)
◦sluchátka/re­produktory/li­ne-out konektor
◦mikrofon-vstup jack
◦Ethernet (RJ-45)
◦DC-vst. konektor pro AC adaptér

Software ◦Adobe® Reader®
◦Corel® WinDVD
◦Launch Manager
◦NTI CD/DVD Maker™
◦Norton Internet Security™
◦Microsoft® Works 8.5 with Office Home and Student 2007 Trial

Odpovědi
Chico

No tak na to zapoměň na to máš moc low notebook viz požadavky hry ve zdroji.
Doplňuji:
Nekdo mi dal palec dolu, tak si asi mysli ze to pude, podle me ne, ale ja sem to nezkousel ja sem se jen kouknul na parametry, ale zkuste to, dyštak budete mit darek pro nekoho s vykonější sestavou.

Zdroj: eu.dragonage.com/the­game/