Gami.Pet

Jde na této kameře pozastavovat video?

Nevím jak na fotoaparátu Nicon coolpix s10 v režimu video, videa pozastavovat a pak dát zase pokračovat, nemůžeme na to přijít, poradil by někdo?
Pročetla jsem si o něm něco na internetu a manuál už asi nemáme.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Tady – http://www.ma­kofoto.cz/nikon/na­vody_k_fotakum/s10-Cz_01.pdf – máš návod…
Ale – video chceš pozastavovat při nahrávání a nebo přehrávání???
Při nahrávání prostě nahrávání stopneš a ´pak´ zapneš znovu.
Při přehráváni – mělo by stejné tlačítko, které přehrávání spouští, fungovat i jako ´Pause´ – ne?

Další odpovědi
123abcABC

Ahoj, jestli chceš pozastavovat video přímo na kameře, tak to je blbost. Radši si video nahrej celé a potom si ho sestřihni v nějakém programu… nejsnadnější je to v moovie makeru, který na svém PC určitě máš :)