AmazedWolf

Jde na tento VGA prodlužovací kabel připojit VGA propojovací kabel?

http://www.al­za.cz/stineny-kabel-pripojny-vga-k-monitoru-15m-15m-9m-d2166775.htm

Odpovědi
gecco

Obecně řečeno ano – konektory to umožňují…
😉
Ale otázkou je, zda zdroj signálu (počítač?) dává signál dostatečně ´silný´ a cílové zařízení je dostatečně citlivé, signál samozřejmě ´slábne´ s délkou a konektory mu taky ´nepřidaj´.
Propojoval jsem monitor kdysi, zkusmo, 15 m prodlužkou a propojení fungovalo – nemusí tomu tak být vždy – jedině to vyzkoušej (obecně je doporučována max. délka 5 m).