Bobra

Jde na skype udělat zpráva,která se automaticky posílá všem co mám v kontaktech?

Pokud jde,tak jak na to? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Úplně přímo to nejde, ale když zahájíte Chat s jedním kontaktem, můžete postupněpřizvat další kontakty, címž jim můžete odeslat zprávu.
nebo tu zprávu si dejte do statusu.

Další odpovědi
anonym

videonávod http://www.you­tube.com/watch?v=Gep2WGr­CqBc

Zibner

Skype samotný (free verze) to neumí. Musíš si stáhnout buďto prográmek, který to udělá za skype. Viz videonávod od česílka. Nebo se koukni na stránky Skype, jestli nenabízí nějaký doplněk nebo případně jestli to neumí profiverze.