Džanička

Jde na Seznamu odstranit email z našeptávače?

Když se chci přihlásit do emailu, a napíšu třeba „j“ tak se vyroluje celý seznam emailů, které začínají na „j“ a já se chci zeptat jestli jde tento seznam nějak smazat..

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud máš na mysli našeptávání již vyplněných údajů, tak to jde vymyzat historii a vymazat cookies.

Další odpovědi
anonym

Pokud je „našeptávač“ součástí automatického doplňování polí formulářů prohlížeče (s největší pravděpodobností tomu tak bude), ve většině prohlížečů by mělo fungovat vybrání konkrétní adresy (konkrétního řádku) „našeptávače“ a stisk kombinace Shift + Delete.

Pokud chcete odstranit všechny řádky z „našeptávače“ je na to v nastavení prohlížeče funkce a jmenuje se „vymazat historii formulářů“. Ve většině případů to vymaže nejen historii „našeptávače“ samotného, ale i záznamy automaticky doplňovaných polí formulářů nebo uložená hesla – záleží na konkrétním prohlížeči.

dědapetr

Ano v nastavení.
Doplňuji:
Omluva nejde.

cochee

Nevím, kde se co nastavuje, aby se to nepamatovalo, ale už zapamatovaný seznam smazat jde. Nechej ho vyrolovat, najeď myší na položku ke smazání – ale nemačkej, a stiskni Del na klávesnici. Opakuj pro všechny položky, které chceš smazat; všechny najednou smazat nejde.

dědapetr

Našeptávač na hlavní stránce se dá vypnout,ale našeptávač na emailu tam sem to hledal a nenašel.Ještě jednou se omlouvam za mistifikaci.

Džanička

To je v pořádku, netřeba se omlouvat ;) I tak děkuji za info..

dědapetr

Jestli jsem správně pochopil jde o našeptávač v napiš mail .Že se zobrazují všechny adresy imailu.