Jde na mobilní pevnou dokoupit náhradní díl

Mám pevnou, která má 2 telefónky, ale základna dostala bleskem. Telefónky nechci vyhazovat, tak se ptám, jestli jde základna dokoupit.

Odpovědi
anonym

pokud ty bezdrátové telefony odpovídají standardu – DECT – pak je nemusíš vyhazovat, budou fungovat i s novou DECT základnou jakékoliv jiné značky. Toto je naštěstí oblast ve které se povedlo prosadit jednotný komunikační protokol/standard.

(základna umí obsluhovat obvykle i 5 takových sluchátek najednou a umožní mezi nimi i vytáčení navzájem zdarma, to se hodí ve větších domech jako intercom)

základnu samostatně ale asi neseženeš, vždy bude minimálně s jedním sluchátkem

http://bezdratove-telefony.heure­ka.cz/

///

pokud budeš chtít vyměnit jen tu nefunkční základnu, zkus to uhrát na záruční opravu, mají na tom takový rabat že často ani nezkoumají vadu a rovnou to mění.