Alesh

Jde na Androidu nastavit výchozí SIM pro kontakt?

Mám Samsung Galaxy A40, v něm 2 simky. Spároval jsem ho s autem a pokud v autě dám někoho volat, tak se mně na telefonu objeví dotaz, kterou SIM kartu chci použít. Samozřejmě není praktické sahat na telefon. Řešila by to možnost, že pro volání se použije vždy jedna z karet, ale podle kontaktu, ne obecně pro všechny (to nastavit jde, ale to nechci). Ideálně bych to potřeboval podle účtu, ze kterého se načítají kontakty (pracovní vs. soukromé), ale stačilo by, i kdyby se to dalo nastavit u konkrétního čísla. Jde to nějak udělat?

Odpovědi
Edison

U některých telefonů to jde, u jiných nikoli. Vyzkoušet. Může to být i verzí androida. Možná na to mohou být appky.