LuK4S3k CZ

Jde mít v počítači dva Antivirusy ?

Doplňuji:
Mám totiž seklé avg které nejde ani zapnout nebo odinstalovat. Tak jsem si řekl že si nainstaluju jiný. Ale můžu AVG odstranit ručne ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Proboha na co používat Revo Uninstaller, když AVG nabízí vlastní odinstalační utilitku AVG remover?

Stáhněte si jí prosím odkud: http://www.av­g.com/cz-cs/utilities Po odinstalování AVG si nainstalujte jiný antivirový program, například Microsoft Security Essentials.
Pokud jste uživatelem Windows 8, tak antivir instalovat nemusíte, neboť v systému je integrovaný tento antivir, jen pod názvem Windows Defender (neplést se starým Windows Defenderem, antispywarovým programem z WinVista/7).

P.S.: Jen co mi přibyla další povinnost a s ní i mnohem méně času na Odpovědi, hned se tu objevili amatéři, kteří tu teď píší své odpovědi plné kusých informací. Mowlo, prosím tě, radši se vrať tak, odkud jsi přišel, protože některé tvoje odpovědi jsou ukázkou zastydlého amaterismu. Dostal jsem echo, co se tu děje a jsem skoro zděšen.

Další odpovědi
www

Uživatel mowla se mýlí.
Můžeš tam mít třeba 4 antiviry, ale spuštěný vždy jen jeden!
V případě potřeby (odinstalace ap.) můžeš kontaktovat také podporu AVG.
Zkušenost
Doplňuji:
mowla: sorry, vyjádřil jsem se nepřesně. Jsem zvyklý odpovídat na takové otázky tak, aby porozuměl tázající 😉 Nevím totiž, zda on ví, co je aktivní antivir ap. Ta podpora mu určitě řekne, jak odinstalovat, nebo opravit, poněvadž se od něj dozví více, než mám sdělil zde.

mosoj

Vzhledem k tomu že Microsoft Securite je běžně součástí OS, tak má každý kdo si nainstaluje další antivir v počítači dva antiviry !! Ne každý antivir se ale snáší s dalším. Běžně jsem měl v počítači Comodo a Microsoft Securite. vzhledem k tomu že Microsoft Securite je víc než dobrý, jsem Comodo odinstaloval.

Majkl95

Napiš bedymu mejla :D a on ti na to koukne on teď nemá jako moc času takže sem jako nebude tak často chodit no :/

anonym

Ne – mít v PC více než jeden aktivní antivir je zárukou problémů!
BTW – tím „odstranit ručně“ myslíš „ruční“ např. editaci registrů? 😉
Odinstaluj ´staré´ AVG pomocí RevoUninstaller (free ke stažení http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html ).
Pak si počítač projeď on-line scannerem – http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ .
A pak si nainstaluj nový antivir.
Doplňuji:
To WWW: Psal jsem, cituji: …„více než jeden aktivní antivir“…
Ze znění dotazu soudím, že tazatel neví, zda je AVG funkční a (ne)spuštěné, takže nejlepším řešením je jeho narušenou instalaci odstranit. A ano – dotaz na AVGpodporu je možný, ale ani tamní technik nebude (pravděpodobně) zkoumat, jak a čím k poškození instalace došlo a doporučí reinstal. 😉

Andre5000

Pro odinstalaci něčeho, co nejde běžným způsobem, je dobrý program zde – http://www.slu­necnice.cz/sw/i­obit-unlocker/.