MirKop

Jde malovat na textil něčím jiným než speciálními barvami ?

Chtěla bych si namalovat něco na novou tašku na tělocvik, ale nemám speciální barvy a rozhodně je nestihnu nikde do zítra sehnat… Jde to i něčím jiným ( vodovky, tempery.....)
Doplňuji:
Šlo by to barvou na sklo? ( zkusila bych to bílou, mám černou tašku)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na textil jde malovat skoro vším, problém je jenom s trvanlivostí. Nezbyly vám doma od Velikonoc barvy na vajíčka?

Další odpovědi
da ny

Barvu na sklo bych nepokoušela, tempery možná…
Zítra je také den a barvu si raději kup ;)

reklamnizved

Zkus balakryl , je to na 100%, v životě to nevypereš. zeptej se táty nebo dědy, nejspíš to najdou v dílně/garáži.