Jde koupit žvýkačka Pedro i v jiných státech ve světě?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

O obnovené historii žvýkačky Pedro, později Pedrino od jiného výrobce – vyrábělla se v Číně, ale opět návrat k pojmenování Pedro – vyrábí se v Maroku, se dovíte v odkazu.

Nedá se říct, přesně, kde se Pedro prodává. Export jednu dobu stagnoval, víc se nabízela u nás.

Našla jsem, že se dala koupit na Ukrajině a v různých supermarketech řetězce Ahold, stejně jako v obchodě i Makro, takže možná i v různých zemích, třeba na Slovensku. .

https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Pedro_(%C5%BE­uva%C4%8Dka)